SOCIALIST – centrum medii społecznościowych

shutterstock_218622694

 

Facebook umiera, jest coraz nudniej i nudniej, tak stanie się z czasem z każdym serwisem społecznościowym. Zwykły cykl życia produktu rodem z podstaw ekonomii.
No cóż trzeba więc zajrzeć na Google Plus, albo może na Twittera, albo LinkedIN, Instagram, Vine?
Niedługo pojawią się kolejne.
No właśnie, a co jeśli połączyć te wszystkie serwisy i móc sprawdzać je wszystkie równocześnie? Już podobną próbę podjęło Apple w swoim ostatnim systemie operacyjnym wprowadzając centrum powiadomień. „Pozwala” to odczytywać, a czasem nawet dodawać posty prosto z pulpitu, no ale jednak funkcjonalność tej aplikacji i tempo jej synchronizacji pozostawia wiele do życzenia.

Mój pomysł nowatorski nie jest bo już na moim pierwszym iBooku w 2004 roku pamiętam aplikację, która zarządzała kilkoma serwisami na raz, np Ebay, rezerwacje lotów, niusy, itp.

Aplikacja SOCIALIST, byłaby swego rodzaju „Wallem” na którym pojawiały by się niusy ze wszystkich podpiętych kont. Dodatkowo można by było przeglądać grupy i do nich dołączać, a także umieszczać posty, równocześnie na wszystkich platformach lub wybiórczo.
SOCIALIST połączyłby wszystkie platformy w jedną, dzięki czemu nie musielibyśmy się co chwilę przelączać, logować, etc.

Jestem przekonany, że coś takiego albo niedługo powstanie, albo już jest w fazie rozwoju. Jeśli nie, to bardzo proszę kogoś o zainwestowanie w ten pomysł i stworzenie takiej aplikacji, wszystkim nam się będzie lepiej dzięki niej funkcjonowało w sieci społecznościówek.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: